Jeanette Nørgaard

Jeanette Nørgaard (Dánsko)

From 2003 to 2009 she has been attending courses at the Animation Workshop in Viborg. Here she has been studying classical drawing, 2d and 3d animation. In February 2009 she graduated with a “Bachelor of arts in character animation”. She has been working on several animation related projects, next to and as a part of her education. Here amongst the animation short “Leitmotif”.

Filmografie

  • Leitmotif
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít