Mette Ilene Holmriis

Mette Ilene Holmriis (Dánsko)

Mette Ilene Holmriis was born in 1983 in Hjortshøj, Denmark. Since August 2005 she has been a student at The Animation Workshop in Viborg. She has experience in working with both 2D and 3D animation, latest at the Film School graduation film Space Monkeys. In 2009 she will be graduating as a Bachelor of Arts in Character Animation, with the 7 minute short film Leitmotif as her final project.

Filmografie

  • Leitmotif
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít