Marie Jørgensen

Marie Jørgensen (Dánsko)

Marie Jørgensen was born in Denmark in 1983. From 2004 to 2005 she studied visual communication at Denmark’s Design school. After a year she decided to shift to animation and in February 2009 she got her bachelor degree in Character Animation from the Animation Workshop in Viborg. She animated on the Film School Graduation short “Space Monkeys” and Together with three other classmates she worked on the 7 minutes long 2D short “Leitmotif” on which she did background design, color styling and animation.

Filmografie

  • Leitmotif
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít