Marie Thorhauge

Marie Thorhauge (Dánsko)

Marie Thorhauge Tørslev was born in Silkeborg, Denmark, in 1985. In the years 2004-2009 she studied classical drawing, design and 2D animation. This resulted in a Bachelor Degree in Animation Arts from The Animation Workshop. Furthermore the 4 years of study resulted in the 7min animation short Leitmotif and a 3 month internship at Cartoon Saloon, Kilkenny, Ireland. Currently she is starting up her firm Art by Thorhauge, through which she will be working freelance with animation arts and illustration.

Filmografie

  • Leitmotif
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít