Pernille Sihm

Pernille Sihm (Dánsko)

Pernille Sihm was born in 1988, Denmark. After she finished her Baccalaureate from Espergærde Gymnasium, she took 6 month at the drawing academy learning classical drawing. She graduated from her Bachelor of CG-arts in 2013, where she has been Directing her Bachelorfilm The Odd Sound Out. She also art directed the commercial project “blindfold” and was lead CG-artist at the Dadiu production “Raasol”.

Filmografie

  • The Odd Sound Out.
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít