Jakub Hronský

Jakub Hronský (Slovensko)

Jakub Hronský je studentem ateliéru Animace a film na UMPRUM v Praze. Zaměřuje se především na animaci, design a kresbu. Baví ho vytvářet podivné, imaginární světy a příběhy. Ve své tvorbě zkoumá hranice propojování analogových a digitálních technik a hledá nové způsoby, jak skloubit fyzické s digitálním. Zajímá se o antropologii, symboliku a podvědomí. Overture je jeho úplně prvním krátkým filmem.

Filmografie

  • Overture
    2025

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít