Fotografie není k dispozici.

Angus Reid (Velká Británie)

Angus Reid je filmový režisér, autor divadelních her, scénický architekt a spisovatel. V roce 2004 si z MFDF Jihlava odnesl Cenu pro nejlepší středoevropský dokumentární film za snímek Prsten/ The Ring. Narodil se v Edinburghu, kde také strávil většinu svého života. Posledních sedm let žije ve Slovinsku, kde založil a řídí projektový výzkum Speakeasy zaměřený na spontánní sebeexprese. Vydal knihy Paralel Lines, The Gift a On the Significance of Revolutionary Suicide.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít