Fotografie není k dispozici.

Georg Misch (Německo)

Georg Misch (narozený 1970 v Esslingenu) studoval na univerzitě ve Stirlingu a posléze na National Film and TV School v Londýně. Vedle řady reklam, natáčel a produkoval také dokumenty a pořady pro velké evropské televizní kanály jako BBC, Channel 4 nebo ARTE. V roce 2002 založil ve Vídni společně s Ralphem Wieserem společnost Mischief Films, jejíž zatím posledním projektem je oceňovaný dokument slovenského režiséra Petera Kerekese Jak se vaří dějiny.

Filmografie

 • Insight
  UK, 1997
 • Der Weg nach Mekka - Die Reise des Muhammad Asad/ A Road to Mecca: The Journey of Muhammad Asad
  93´, Rakousko, 2008
 • Albert Schweitzer - Anatomie eines Heiligen
  88', Germany, 2010
 • No Name City – společně s Florian Flicker
  86´, Rakousko, 2006
 • Jsem odnikud/ I Am from Nowhere
  80´, UK/Rakousko/Německo, 2002
 • Calling Hedy Lamarr
  71´, UK/Rakousko/Německo, 2004

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít