Fotografie není k dispozici.

Emanuel Danesch (Rakousko)

Emanuel Danesch se narodil v roce 1976 v Innsbrucku, vystudoval univerzitu užitého umění ve Vídni a výtvarnou akademii ve Vídni. Coby filmař a umělec se ve svých dokumentárních filmech a projektech zabývá tématem kulturní, ekonomické a politické transformace. Byl pozván na četné festivaly a výstavy jak v Rakousku, tak v zahraničí, a opakovaně spolupracuje s dalšími umělci. V součanosti žije Emanuel Danesch ve Vídni.

Filmografie

  • Outlines of a Homeland
    65´, Rakousko, 2007
  • LiveSafelyinEurope
    52´, Rakousko, 2008
  • CSR Promise Responsibility
    52´, Rakousko, 2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít