Fotografie není k dispozici.

Peter Begányi (Slovensko)

Slovenský dokumentarista. V roce 2008 se stal se svým námětem ke snímku Erotic Nation vítězem soutěže HBO Česká republika o původní dokument z cyklu Bez cenzury.

Vzdělání: 1994-1998 : Škola úžitkového výtvarníctva, Košice, odbor fotografie 1998-2003 : Akadémia Umení, Banská Bystrica, Fakulta výtvarných umění, Katedra audiovizuálních médií 2003 - 2005: Vysoká škola múzických umění, Bratislava, Filmová a televízní fakulta, Katedra dokumentární tvorby.

Filmografie

  • Ja som bulvár/ I Am a Tab
    31´, SK 2008) (TV Film
  • The Dance Studio
    26´, SK 2003
  • Pornoromantik
    23´, SK 2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít