Andrea Kalinová (Slovensko)

Andrea Kalinová (narozená 1980 v Bratislavě) vystudovala obor fotografie na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Od roku 2002 se pravidelně účastní společných výstav, její první samostatná výstava se uskutečnila v roce 2003. Získala cenu Mio Photo Award 2009 v japonské Osace. Roku 2006 natočila hraný dokument Tajemství jednoho bazénu. Její tvorbu opakovaně proniká zájem o zapomenutá a opuštěná místa lidského pobytu.

Filmografie

  • Po sezóne
    2018
  • Tajemství jednoho bazénu/ The Secret of One Swimming Pool
    2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít