Fotografie není k dispozici.

Lukáš Matejka (Slovensko)

Lukáš Matejka se narodil roku 1987 v Povážské Bystrici. Momentálně studuje Akademii výtvarných umění v Bánské Bystrici, katedru intermédií. Věnuje se tvorbě krátkých filmů, interaktivních instalací, malbě a fotografii. Je také: koordinátor projektu Videoart match a členem výtvarné skupiny video.3d.collabo. Lukáš Matejka žije střídavě v Trenčíně, Zlíně a Bánské Bystrici.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít