Fotografie není k dispozici.

Ribena Asnate (Lotyšsko)

Ribena Asnate se narodila roku 1979. Vystudoval obor komunikace na Lotyšské univerzitě. V roce 2002 absolvovala kurz filmové režie u uznávaného lotyšského režiséra Ansise Epnerse. Několik let pracovala pro filmové postprodukční studio Dauka, jako asistentka režie a animátorka se podílela na řadě animovaných filmů a reklamních spotů. Je také autorka knižních ilustrací, již řadu let vytváří design plakátů a letáčků pro lotyšskou kancelář Světového fondu na ochranu přírody.

Filmografie

 • Alise
  2005
 • Gleznotāji / Painters
  2004
 • Kalado. Cikls Pasacinas.
  2002
 • Visi kakti norasoja. Cikls Pasacinas.
  2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít