Fotografie není k dispozici.

Sonja Lindén (Finsko)

Sonja Lindén je nezávislá filmařka působící v Helsinkách. Vystudovala filmovou produkci a dokumentární režii na Univerzitě umění a designu v Helsinkách. Vedle této školy vystudovala ještě ekonomii. No Man is an Island je jím absolventským filmem a byl oceněn na řadě mezinárodních festivalech. Vedle umělecké školy ještě vystudovala ekonomii a působí jako nezávislá producentka.

Filmografie

  • Žádný muž není ostrov/ Ei kukaan ole saari
    60´, Finsko, 2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít