Fotografie není k dispozici.

Alexandra Gojdičová (Slovensko)

Alexandra Gojdičová je absolventkou střihové skladby na FAMU. Během studií se podílela na řadě komerčních i uměleckých filmových projektů. Spolupracovala s o.s. Truc sphérique na dramaturgii filmového festivalu Strečno a s Centrem pro dokumentární film jako produkční festivalu dokumentárních filmů Tri dni dokumentu, od roku 2004 aktivně působila jako dramaturg v kulturním centru A4 – nultý priestor. Ve filmové tvorbě se jako střihačka realizovala na řade filmových projektů v Čechách i na Slovensku.

Filmografie

  • Krátky film o pomáhaní
    22´, SR, 2017
  • 7 divů Bratislavy
    13´, SR, 2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít