Fotografie není k dispozici.

Margaret Bong

Margaret Bong (narozená 1981) vystudovala film na Sarawak University. Napsala, produkovala a zrežírovala několik krátkých filmů. Její film Lie Beneath z roku 2005 se promítal na festivalech v Bangkoku, Hongkongu a Singapuru, její krátký dokumentární snímek Tudtu, The Salt Boy o místních obyvatelích se promítal v Jižní Koreji, Itálii, Brazílii a Libanonu.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít