Fotografie není k dispozici.

Blandine Huk (Francie)

Blandine Huk (narozená 1969 v Mulhouse) je novinářka, která se specializuje na střední a východní Evropu. Poprvé spolupracovala jako asistentka režie s Fredericem Cousseauem na celovečerním dokumentu Sakhaline (2006). Od filmu Un dimanche a Pripiat (2006) tvoří společně s Fredericem Cousseauem režijní tandem, v kterém zatím natočila všechny své dosavadní filmy.

Filmografie

 • Rouge nowa huta - s Fredericem Cousseau
  53 minutes, France, 2009
 • Un dimanche a Pripiat/ A Sunday in Pripiat - s Fredericem Cousseau
  26´, France, 2006
 • Pig Love - s Fredericem Cousseau
  24´, France, 2010
 • Garbusha - s Fredericem Cousseau
  10´, France, 2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít