Fotografie není k dispozici.

Dieter Fahrer (Švýcarsko)

Dieter Fahrer se narodil v Bernu roku 1958. V letech 1979-81 studoval na Bayerische Staatslehranstalt für Fotografie v Mnichově. Od roku 1981 pracuje jako fotograf na volné noze, má za sebou řadu publikací, výstav a instalací. Od roku 1983 začíná pracovat jako produkční pro nahrávací studio, asistent kamery a posléze hlavní kameraman celovečerních dokumentárních i hraných filmů. Spolupracuje s režiséry jako Clemens Klopfenstein, Felix Tissi, Daniel Schmid, Matthias von Gunten, Nicolas Humbert & Werner Penzel nebo Bernhard Nick, s kterým utvoří režisérský tandem pro projekt Jour de Nuit. Od druhé poloviny devadesátých let je zaměstnán jako manažer filmové produkce Balzli & Fahrer GmbH v Bernu.

Filmografie

  • Que sera?
    91´, Švýcarsko, 2004
  • Jour de Nuit-společně s Bernhardem Nickem
    84´, Švýcarsko, 2000

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít