Fotografie není k dispozici.

Jürg Neuenschwander (Švýcarsko)

Narodil se v roce 1953 v Signau. V roce 1973 obdržel učitelský certifikát. Vystudoval psychologii na univerzitě v Bernu. V roce 1978 se stává zakládajícím člen Container TV pro film a televizi v Bernu. Mediální poradce, autor krátkých i celovečerních filmů, uměleckých projektů a interaktivních multimediálních produkcí. Přednáší o audiovizuálním designu. Navštěvoval kurzy v New Yorku, žil v Londýně, Alžíru a Washingtonu D.C. Žije v Bernu.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít