Fotografie není k dispozici.

Kelly Neal (Velká Británie)

Kelly Neal je britská dokumentaristka působící v Edinburghu. Byla oceněna speciální cenou BAFTA určenou pro nově vycházející skotský režijní talent. Její zatím poslední film How to Save a Fish From Drowning zakoupila do distribuce ve Spojených státech společnost PBS. V současné době připravuje svůj celovečerní debut, který by se měl realizovat v USA ve státě Columbus. Z filmových škol si odnesla dva magisterské tituly a mezi její předchozí práce patří ShooShooMooShoo, a study of Bulgarian sumo a Down the Rabbit Hole, a look into a time-travelling cult, který byl natočen v Italských horách.

Filmografie

  • How to Save a Fish From Drowning
    2007
  • ShooShooMooShoo, A study of Bulgarian sumo
    2007
  • Down the Rabbit Hole, A look into a time traveling cult
    2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít