Fotografie není k dispozici.

Jacob Dammas (Dánsko)

Nezávislý filmař a producent, od roku 2007 provozuje produkční společnost graniza. Jacob získal magisterský titul v oboru komunikačních studií na univerzitě v Roskilde v Dánsku, několik semestrů strávil na Ryersonově polytechnické univerzitě v Torontu, kde experimentoval s 16mm filmem, na Concordia University v Montrealu, kde studoval historii filmu a filmové propagandy a také na Humboldtově univerzitě v Berlíně, kde se věnoval studiu sociologie médií. Absolvoval rovněž dokumentární program Školy filmové režie Andrzeje Wajdy v Polsku.

Filmografie

 • Polish Illusions
  2012
 • ABCinema
  2009
 • Kredens / A Cupboard
  2007
 • Simonstilstand
  2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít