Fotografie není k dispozici.

Enric Miró (Španělsko)

Enric Miró strávil uplynulé tři roky v Jeruzalémě jako zpravodaj katalánské veřejnoprávní televize, ve které pracuje od roku 1989 v pozici kameramana dokumentárních filmů, zpráv a reportáží. V roce 2004 režíroval svůj první televizní dokument Miguel: ne terren, s nímž objel mnoho festivalů a získal ocenění v New Yorku, Krakově či Ženevě. Zájmu filmových přehlídek se těší i jeho krátké filmy (Abran las puertas nebo Los días de Figaro), které natáčí od začátku 90. let souběžně se svou prací pro televizi.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít