Fotografie není k dispozici.

Johan Palmgren (Švédsko)

Johan Palmgren (1967) je režisér a kameraman. Se spolurežisérkou a producentkou Åsou Blanckovou (1970) natočil dokumentární film Ebba & Torgny and Love’s Wonderous Ways (2003). O tři roky později představili v dokumentární soutěži MFF KV svůj další snímek Suplent (Vikarien, 2006). Na loňském festivalu dokumentárních filmů v Lipsku s úspěchem uvedli svůj nejnovější celovečerní film Bedragaren (Podvodník).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít