Fotografie není k dispozici.

Davide Barletti (Itálie)

Davide Barletti (1972, Lecce), Edoardo Cicchetti (1972, Řím) a Lorenzo Conte (1974, Řím) založili spolu s Mattiou Marianim nezávislou produkční společnost Fluid Video Crew. Od roku 1995 se věnují natáčení televizních pořadů, krátkých filmů či dokumentů, jako např. Shquiperia – Albania (1997, dok.), Football Artistes – The True Story of FC Naples (2001, dok.) nebo Gli ultracorpi della porta accanto (2003, kr. hr.). V roce 2003 byl jejich první celovečerní film Italian Sud-Est zařazen do programu benátského festivalu. Ve spolupráci se slavným italským producentem Amedeem Paganim natočili v roce 2008 film Fine Pena Mai, ve kterém Claudio Santamarina ztělesnil jednoho ze zakládajících členů apulské mafiánské organizace S. C. U. Antonia Perroneho.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít