Fotografie není k dispozici.

Adrian Adrian Francis (Austrálie)

Adrian Francis se po studiích filmu a několika krátkých hraných snímcích vydal na cesty po Evropě a Asii. Po čtyřleté kariéře učitele angličtiny v Tokiu se vrátil do rodné Austrálie, kde v roce 2006 dokončil filmová studia se specializací na dokumentární film. S krátkým studentským dokumentem Soft Words (2006) získal několik mezinárodních cen.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít