Fotografie není k dispozici.

Christian Sønderby Jepsen (Dánsko)

Christian Sønderby Jepsen vystudoval režii na The Danish Film School. Absolvoval půlhodinovým inscenovaným dokumentem There Is a War Outside My Window (2007), který soutěžil na Nordic Panorama. V loňském roce natočil reklamy pro Diesel a Royal. V letech 2005–2008 režíroval několik krátkých dokumentů a reportáží pro internetový hudební pořad SoundVenues.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít