Fotografie není k dispozici.

Sebastian Brameshuber (Rakousko)

Sebastian Brameshuber (1981, Gmünden, Rakousko) studuje od roku 2003 na vídeňské Univerzitě užitého umění. Od roku 2004 natáčí experimentální krátké filmy a videoklipy v uskupení Fordbrothers, které tvoří spolu s Tomasem Draschanem. Žije a pracuje ve Vídni a v Istanbulu. Vybraná filmografie: Blood Sample (2004), Preserving Cultural Traditions in a Period of Instability (2004), Everything’s Gone Green (2005), Keynote (2006).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít