Fotografie není k dispozici.

Carlos Hagerman (Mexiko)

Carlos Hagerman (1966, Mexico City) studoval obor komunikace a později filmovou režii na New York University. Jeho krátké filmy, reklamy a videoinstalace získaly celou řadu ocenění. Filmografie: La manifestación del concepto (1991), Sisyphus (1994), The Storyteller (1995), Angels Don’t Know (1996), Ciudad (1999), El alma mexicana (2000), Diminutos de calvario (2001).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít