Fotografie není k dispozici.

Anal Shah (Indie)

Anal Shah je fotograf a filmař, který dělí svůj čas mezi Indii a Spojené Státy. Je absolventem oboru filmu a videa na Institute of the Arts v Kalifornii. Jeho debut Kabir Song byl mj. uveden na Viennale 2006 a na 45. filmovém festivalu v Ann Arbor. Jeho druhý film, Laxmi at the Gate, měl premiéru na Viennale 2007 a byl dále uveden mj. na filmovém festivalu Shadow v Amsterdamu. V současnosti vyučuje na na St. Cloude State University v Minnesotě.

Filmografie

  • Kabir Song
    Indie/USA, 2006
  • Laxmi at the Gate
    20´, Indie/USA, 2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít