Fotografie není k dispozici.

Michael Gűnzburger (Švýcarsko)

Michael Günzburger (narozený 1974) žije a pracuje v Curychu. Jeho kresba, malby instalace a projekce byly vystaveny během řady sólových nebo společných výstav ve Švýcarsku, Francii nebo v Londýně. Jeho zatím poslední výstava Alles eins proběhla v galerii Imagebase v Curychu. Jako designér a kreativní konzultant spolupracuje s agenturou While You Wait Bräm + Günzburger. Vytvářel vizuální koncept pro oficiální švýcarské kulturní stránky.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít