Fotografie není k dispozici.

Sascha Lara Bleuler (Švýcarsko)

Sascha Lara Bleuler se narodila 1977 v Curychu. Poté, co dokončila střední školu, odešla roku 1999 studovat do Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku. Ve studiích pokračovala v Paříži, kde se zaměřila především na metodu Stanislavského a Strasberga. Po návratu do Švýcarska studovala film, anglistiku a francouzskou literaturu na univerzitě v Curychu, kde také získala titul magistra umění.
Vedle svého hereckého působení ve filmu a divadle, také ještě učí na různých školách herectví a angličtinu a pracuje jako filmová kritička a festivalová koordinátorka.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít