Fotografie není k dispozici.

Rona Grűnenfelder (Švýcarsko)

Rona Grünenfelder vystudovala obory Komunikace & media, Film a dějiny umění na Univerzitě v Curychu a následně režii a vývoj scénáře na Tisch School of the Arts v New Yorku. Je členkou skupiny Cercle de Travail festivalu dokumentárních filmů Visions du Reél v Nyonu a koordinátorka sekce Doc International Outlook Market. Poslední dva roky pracovala také jako asistentka produkce ve společnosti Vega Film, pracovala na filmech Jean-Luca Godarda, Bály Tarra, Silvio Soldiniho a dalších významných evropských režisérů. Působí také jako koordinátorka Mezinárodního festivalu krátkých filmů ve Winterthuru.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít