Fotografie není k dispozici.

Séverine Barde (Švýcarsko)

Séverine Barde se narodila v roce 1966. Vystudovala L´Institut des Arts de Diffusion v Belgii. Jako kameramanka pracovala na řadě celovečerních hraných filmů (Stealth, La Vraie vie est ailleurs, Comme des voleurs, 8+2=82, Garçon Stupide, Poids Léger...) i dokumentů (Money, Traders, Science Suisse, Sex Toys Stories...). Společně s Marie-Christophe Ruata-Arn spolurežírovala Un ange passe — sérii krátkých portrétů lidí, kteří si za svoje povolání zvolili službu druhým (lékaři, sociální pracovníci, úředníci...)

Filmografie

  • Un ange passe
    12´, France, 2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít