Fotografie není k dispozici.

Frédérique Pollet Rouyer (Francie)

Frédérique Pollet Rouyer se narodila roku 1970 v Paříži. Studovala nejprve politologii a práva. Studium práv dokončila na fakultě v Aix en Provence. Její specialitou je evropská filmová legislativa. Paralelně se svým studiem práv se začala věnovat filmu. Nyní působí především jako fotografka, tvůrkyně videoartu a režisérka dokumentárních filmů. Její zatím poslední filmový počin 18 let/ 18 Ans získal Zvláštní uznání poroty na festivalu Visions du Reel v Nyonu 2009.

Filmografie

 • Station Lumiére
  90´, Francie, 2003
 • The D Train
  5', USA, 2011
 • Inquire Within
  4', USA, 2012
 • 18 Ans
  22´, Francie, 2009
 • De l´usage du temps
  15´, Francie, 2008
 • The Claustrum
  15', USA, 2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít