Fotografie není k dispozici.

Beatrice "Maggie" Andersson (Keňa)

Beatrice "Maggie" Andersson was born in Kenya in 1962 in a Maasai village and died in 2012 from cancer while she was living in Malmö, Sweden. Beatrice’s father left the family destitute soon after she was born. Beatrice herself left her family when she was 14 refusing to let herself be circumcised. When she was 17 Beatrice gave birth to a son, whom she brought up by herself in Nairobi. In 1995 Beatrice moved to Sweden where after two short-lived marriages she lived by herself until her death.

Filmografie

  • Maggie in Wonderland
    2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít