Tim Travers Hawkins (Velká Británie)

Tim Travers-Hawkins se narodil ve Velké Británii, ale pracoval v Argentině a Kolumbii. Film studoval na kubánské filmové a televizní škole EICTV. Úspěch zaznamenal už s prvním krátkým animovaným filmem 1000 Voices (2009), který byl, stejně jako krátký dokument Surpriseville (2010), promítán na světových filmových festivalech. XY Chelsea je jeho celovečerní debut.

Filmografie

  • XY Chelsea
    2019
  • Surpriseville
    2010
  • 1000 Voices
    2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít