Julia Zakia (Brazílie)

Julia Zakia pochází z Brazílie, narodila se roku 1982. Vystudovala výtvarné umění a komunikační studia, absolvovala na univerzitě v São Paulu. Během svých studií natočila čtyři krátké filmy, které získaly několik cen na mezinárodních filmových festivalech. Spolupracovala také s režisérkou Carlou Gallo jako asistentka režie a kameramanka na dokumentárním filmu The Other´s Abortion (2007)

Filmografie

 • Anonimous Suite
  5´, Brazílie, 2003
 • My grandpa’s hat
  28´, Brazílie, 2004
 • Tarabatara
  23´, Brazílie, 2007
 • A estória da figueira/ Fig Tree´s Story
  16´, Brazílie, 2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít