Fotografie není k dispozici.

François Bovy (Švýcarsko)

François Bovy se narodil v roce 1968 ve švýcarském Puidoux. Vystudoval audiovizuální režii na Département d'Audiovisuel de l'École Cantonale d'Art de Lausanne (DAVI), studia dokončil v roce 1994. Jako kameraman se podílel na několika dokumentárních filmech, např. Connu de nos services / La bonne conduite režiséra Jeana-Stéphana Brona. V současné době chystá scénář k celovečernímu snímku a jako kameraman pracuje na několika dokumentech a televizních reportážích.

Filmografie

 • Swiss Made
  spolupráce na režii, Švýcarsko, 2002
 • Ted Robert
  krátký film, Švýcarsko, 1995
 • Bel canto
  krátký film, Švýcarsko, 1994
 • João
  krátký film, Švýcarsko, 1992
 • Melodias
  70´, Švýcarsko, 2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít