Fotografie není k dispozici.

Huang Weikai (Čína)

Huang Weikai se narodil v roce 1972 v provincii Guangdong v Číně. Patnáct let (od desátého roku svého věku) se věnoval studiu klasické čínské malby. V roce 1995 absolvoval katedru čínského umění na Akademii výtvarných umění v Guangzhou. Od té doby vykonával řadu profesí, pracoval mj. jako grafik, umělecký redaktor, filmový promotér, scénárista a kameraman. Od roku 2002 působí také jako režisér nezávislých dokumentárních filmů.

Filmografie

 • Give Confucius a Break
  2014
 • Disorder
  2009
 • Floating
  2005
 • Laden’s Body Could Be Nothing But a Copy
  2002

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít