Fotografie není k dispozici.

Arbo Tammiksaar (Estonsko)

Arbo Tammiksaar vystudoval biologii na Univerzitě v Tartu a design na Estonské akademii výtvarných umění. V roce 2001 absolvoval ještě Tallinnskou pedagogickou univerzitu – obor Audio-vizuálního umění.
Arbo Tammiksaar pracuje jako umělec a designér. Jeho práce byly vystaveny na výstavách v New Yorku, Berlíně, Helsinkách či Bruselu. Kromě své výtvarné činnosti se věnuje filmu. Absolvoval kurz psaní scénářů „North by Northwest“, působí jako scenárista a dokumentarista.

Filmografie

  • Fritsud ja blondiinid/ Nazis and Blondes
    84´, Estonsko/Lotyšsko, 2008
  • Tabamata ime (152´, Estonsko, 2006) – režisér části

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít