Fotografie není k dispozici.

Nina Pope (Německo)

Nina Poppe se narodila roku 1979 v Muensteru. V letech 1999-2000 studovala fotografii v Utrechtu. Od roku 2005 studuje režii dokumentárního filmu na Die Kunsthochschule für Medien v Kolíně nad Rýnem, kde také pracuje jako fotografka na volné noze a pro nakladatelstvi Schaden.com. V roce 2007 založila společně s Verenou Loewenhaupt společnost, která pořádá výstavy zahraničních fotografů.

Filmografie

  • Sunrise Dacapo
    5´, Německo, 2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít