Fotografie není k dispozici.

Pavel Kolaja (Česká republika)

Pavel Kolaja se narodil v roce 1972 v Moravském Krumlově. Na FAMU vystudoval režii pod vedením Věry Chytilové, nyní dokončuje studium na katedře střihové skladby. Ve svém životě považuje za důležité setkání s Wernerem Herzogem a jeho retrospektivou, dále tříletou účast na dialogickém jednání u prof. Ivana Vyskočila při DAMU, přednášky fotografa Viktora Koláře a asistence u Stanislava Kundy.

Filmografie

  • Okno
    6´, ČR, 1996
  • Krajina osudu
    60´, ČR, 2009
  • Mimo provoz
    10´, ČR, 1996

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít