Fotografie není k dispozici.

Jaroslava Bagdasarová (Slovensko)

Jaroslava Bagdasarová se narodila roku 1980 na Slovensku. Studovala kulturní antropologii v St. Peterburgu a dokumentární film v Praze na FAMU. Má za sebou řadu studijních i pracovních pobytů na zahraničních univerzitách (St. Petersburg State University, Max Planck Institut, Université Paris VIII, aj.). V Rusku na Čukotce natočila etnografický dokument Turistou ve vlastním domě, který doplňuje její akademickou práci věnující se fenomenologii turismu.

Filmografie

 • Faux-pas
  SR, 2008
 • Turistou ve vlastním domě/ Being tourist at home
  32´, ČR, 2009
 • Vladimír Rannev, portrét skladatele
  20´, ČR, 2006
 • O Paraskevě
  12´, ČR, 2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít