Fotografie není k dispozici.

Jane McAllister (Velká Británie)

Jane McAllister je studentka na Screen Academy of Scotland, která produkuje, režíruje, natáčí a stříhá dokumentární filmy. Její poslední dokument Caretaker for The Lord je studií postupného zániku křesťanství v dnešní společnosti a úvaha o tom, co po této demisi zůstane. Sleduje přitom, jak se křehká křesťanská komunita přimyká k zašlému kostelu, kterému hrozí zavření.

Filmografie

  • Caretaker for The Lord
    16´, United Kingdom, 2010
  • Sporran Makers
    10´, United Kingdom, 2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít