Fotografie není k dispozici.

Sebastián Talavera (Španělsko)

Sebastián Talavera vystudoval univerzitu v Seville, kde získal doktorát v oboru audiovizuální komunikace a reklama na základě dizertační práce na téma „Scenáristická tvorba v nezávislém americkém filmu“. Od roku 1989 je částečně na volné noze a částečně pracuje jako producent stanice Canal Sur Televisión. Od roku 2003 vyučuje na univerzitě v Seville. Jako režisér právě dokončil svůj třetí dokumentární snímek: Camino a Nahr Al Bared, který získal ocenění na Festivale nezávislého filmu v Římě v roce 2009. Jeho předchozí dva snímky se jmenují Tercero G (2002) a Dueños de nada (2003).

Filmografie

  • Tercero G/ Third G, 2002
  • Dueños de nada/ Owners of nothing, 2003
  • Gitanos/ Gypsies (TV series, 13x30’), 2006
  • Camino a Nahr Al Bared/ Road to Nahr Al Bared, 2009

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít