Fotografie není k dispozici.

Konrad Kästner (Německo)

Konrad Kästner se narodil v roce 1984 v Lipsku. Po střední škole pracoval jako asistent režie na reklamních a dokumentárních filmech v Jižní Africe a od roku 2005 a studoval režii na Vysoké škole filmové a televizní v Babelsbergu Postupimi. Kromě režírování svých vlastních filmových a divadelních představení pracuje v Berlíně jako nezávislý video umělec.

Filmografie

  • Partly me/ Etwas Ich
    16´, Germany, 2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít