Fotografie není k dispozici.

Richard Bartle (Velká Británie)

Richard Bartle se narodil v roce 1967 v Rotherhamu v Anglii. Je zakladatelem a ředitelem sheffieldských Bloc Studios, dříve působil jako ředitel organizace Bloc Projects a Sheffieldského fóra současného umění. V roce 1996 dokončil studium na univerzitě v Leedsu, obor výtvarné umění, a v roce 2002 dokončil postgraduální studium na Sheffield Hallam University. S významnou finanční podporou anglického Arts Councilu Bartle v současnosti pracuje na projektech v Londýně, Istanbulu a Sheffieldu. Dlouhodobě se věnuje malbě obrazů a tvorbě koláží, které vystavoval po celé Evropě a Velké Británii ve veřejných i komerčních galeriích. V roce 2008 absolvoval uměleckou stáž Platform Garanti v Istanbulu, kde se zaměřil na sochařství, Střední východ a Turecko.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít