Fotografie není k dispozici.

Debbie Melnyk (Kanada)

Debbie Melnyk se narodila v roce 1958 v Torontu. Vystudovala žurnalistiku na Ryerson University. Šest let pracovala jako produkční televizních zpráv v Anglii a Německu, po návratu do Severní Ameriky pracovala jako produkční dokumentárních filmů. Později vystudovala filmovou školu na New York University a přestěhovala se do Los Angeles, kde osm let pracovala jako televizní produkční. Žije v Kanadě.

Filmografie

  • Manufacturing Dissent: Uncovering Michael Moore
    97‘, Kanada, 1997
  • Citizen Black
    88‘, Austrálie, Kanada, Velká Británie, 2004
  • Junket Whore
    57‘, USA, 1998

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít