Fotografie není k dispozici.

Tayo Cortés (Kolumbie)

Carlos Alberto Cortes Guerrero Tayo se narodil 14. března 1978 ve městě Pasto v jižní Kolumbii. V roce 1998 se přestěhoval do Barcelony, kde studoval režii a kameru v Centre d 'Estudis Cinematogràfics de Catalunya (CECC). V současné době pracuje jako kameraman pro katalánskou síť XTVL a připravuje svůj první celovečerní hraný film. Za svůj film Dům získal v roce 2009 Stříbrnou holubici na festivalu v Lipsku.

Filmografie

  • Dům/ La casa
    70´, Colombia, Spain, 2009
  • Close to Greenaway
    33´, Spain, Netherlands, Italy, 2005
  • Ecosistemas y Futuro
    28´, Colombia 2007

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít