Fotografie není k dispozici.

Reto Stamm

Reto Stamm se narodil v roce 1967 a žije v Curychu. Několik let pracoval v elektronickém průmyslu, poté vystudoval historii a film na Curyšské univerzitě. Od roku 1998 sbírá zkušenosti s televizní a filmovou produkcí v oblasti zvuku a postprodukce, a dále v oblasti dokumentární režie. Od roku 2002 pracuje na vlastních projektech a navštěvuje kurzy a semináře dokumentární režie, postprodukce a zvukového designu, jako je DokWerkstatt Bern (2001), dokumentární škola Filmwerkstatt Münster (2004) či Binger Documentary Directors‘ Coaching Programme (Amsterdam 2005).

Filmografie

  • Queen of condoms/ La Reina del Condón
    spolurežie, 76 ’, Švýcarsko, Irsko, 2007
  • Maria Friedensaktivistin Auf Zypern
    3´, Švýcarsko, 2002
  • Muridi Aus Zürich
    30´, Švýcarsko, 2003

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít